Kde jsem: Katalog > Audio, foto, kamery > Mikroskopy - příslušenství >

USB kamera pro okulárové mikroskopy Hi-res 5Mpix

USB kamera pro okulárové mikroskopy Hi-res 5Mpix

Cena produktu USB kamera pro okulárové mikroskopy Hi-res 5Mpix není známa.

 

Popis produktu USB kamera pro okulárové mikroskopy Hi-res 5Mpix: USB kamera s velmi vysokým rozlišením 5 megapixelů určená k nahrazení standardní optiky okuláru mikroskopu. Pro minimalizaci šumu je osazena velmi kvalitním snímačem CMOS 1/3", který zajišťuje i p... > více informací


USB kamera pro okulárové mikroskopy Hi-res 5Mpix - popis

nahoru

USB kamera s velmi vysokým rozlišením 5 megapixelů určená k nahrazení standardní optiky okuláru mikroskopu. Pro minimalizaci šumu je osazena velmi kvalitním snímačem CMOS 1/3", který zajišťuje i při pozorování relativně špatně prosvícených vzorků možnost nastavit krátkou uzávěrku, což umožňuje pořizování videozáznamů v HR rozlišení.
Pokud na ni nasadíte kterýkoli z CS objektivů, může být samozřejmě použita nejenom s mikroskopem ale také jako klasická kamera s vysokým rozlišením třeba pro zabezpečovací účely. V případě použití na mikroskopu máte vše, co sledujete okem rázem k dispozici na monituru počítače v rozlišení až 5 megapixelů. Jestliže používáte stereoskopický mikroskop, je samozřejmě možné druhý okulár používat klasicky a pozorovat objekty očima, což je praktičtější pro rychlejší nalezení pozorovaného místa při velkém zvětšení. Po zaostření pouze na PC doladíte expozici a korigujete barvy dle nasvícení. Kamerový snímač je možné nasunout na prakticky kterýkoli okulárový mikroskop. Pokud má okulár vašeho mikroskopu jiný průměr než tubus kamery, můžete použít redukční kroužky z naší nabídky nebo jejich kombinaci. Díky nim je kamera kompatibilní se všemi mikroskopy z naší nabídky. standardně je dodávána s okulárovým nástavcem 0,5x.

Ze standardního mikroskopu tak snadno uděláte elektronický pouze výměnou okuláru. Oproti mikroskopům vybaveným násadou pro standardní průmyslové kamery s objímkou CS má toto řešení navíc výhodu podstatně většího rozlišení (v tomto případě 5MPix oproti 0,4MPix PAL) a poskytuje snímky bohaté na detaily. USB interface dovoluje připojení přímo k digitální technice jako je notebook nebo PC a není nutné užívat k vizualizaci televizní obrazovku. Okulárová kamera je napájena přes sběrnici USB a nevyžaduje tedy žádné externí napájení.

Na obrázku vidíte jak jednoduše se USB okulár připojuje k mikroskopu. Kameru lze připojit ke všem mikroskopům osazeným okulárem WF10x – stačí jej pouze vysunout a nahradit USB okulárovou kamerou. Není potřeba povolovat žádné šroubky ani šroubovat objímky… Gumové těsnění na redukcích zabraňuje vniknutí prachu do optiky a ke snímači.

Ovladače a obslužný software je součástí balení. Najdete zde sw pro zobrazení a uložení aktuálního sledovaného obrazu včetně ukládání videosekvencí.

Technické parametry:

USB kamera s vysokým rozlišním 5M pixelů bez objektivu

připojení k PC

napájení: USB 2.0

snímač: CMOS 1/3"

rozlišení: 2592px × 1944px

průměr tubusu: 23mm nebo s redukcí na 30 a 31mm

s redukcí kompatibilní s okulárem WF10X (v našich mikroskopech)

délka nástavce: 0,5×: 77mm

rozměry těla: 55mm × 57mm × 45mm

Výrobce OEM

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu USB kamera pro okulárové mikroskopy Hi-res 5Mpix užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Paměťové karty nebo Kamery do auta, Akumulátory k videokamerám, Videokamery.

Nejlevnější USB kamera pro okulárové mikroskopy Hi-res 5Mpix akční ceny - Levné USB kamera pro okulárové mikroskopy Hi-res 5Mpix

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější USB kamera pro okulárové mikroskopy Hi-res 5Mpix stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější USB kamera pro okulárové mikroskopy Hi-res 5Mpix najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Mikroskopy - příslušenství.