Kde jsem: Katalog > Audio, foto, kamery > Mikroskopy - příslušenství >

USB kamera pro okulárové mikroskopy Hi-res 3Mpix

USB kamera pro okulárové mikroskopy Hi-res 3Mpix

Cena produktu USB kamera pro okulárové mikroskopy Hi-res 3Mpix není známa.

 

Popis produktu USB kamera pro okulárové mikroskopy Hi-res 3Mpix: USB kamera s vysokým rozlišením 3 megapixely určená k nahrazení standardní optiky okuláru mikroskopu. Vše co sledujete okem máte rázem k dispozici na monituru počítače v rozlišení 3 megapixely. Je... > více informací


USB kamera pro okulárové mikroskopy Hi-res 3Mpix - popis

nahoru

USB kamera s vysokým rozlišením 3 megapixely určená k nahrazení standardní optiky okuláru mikroskopu. Vše co sledujete okem máte rázem k dispozici na monituru počítače v rozlišení 3 megapixely. Jestliže používáte stereoskopický mikroskop, je samozřejmě možné druhý okulár používat klasicky a pozorovat objekty očima, což je praktičtější pro rychlejší nalezení pozorovaného místa při velkém zvětšení.
Po zaostření pouze na PC doladíte expozici a korigujete barvy dle nasvícení. Kamerový snímač je možné nasunout na kterýkoli okulárový mikroskop. Pokud má okulár vašeho mikroskopu jiný průměr než tubus kamery, použijete přiložené redukční kroužky nebo jejich kombinaci. Díky nim je kamera kompatibilní se všemi mikroskopy z naší nabídky.

Ze standardního mikroskopu tak snadno uděláte elektronický pouze výměnou okuláru. Oproti mikroskopům vybaveným násadou pro standardní průmyslové kamery s objímkou CS má toto řešení navíc výhodu podstatně většího rozlišení (3MPix oproti 0,4MPix PAL) a poskytuje snímky bohaté na detaily. USB interface dovoluje připojení přímo k digitální technice jako je notebook nebo PC a není nutné užívat k vizualizaci televizní obrazovku. Okulárová kamera je napájena přes sběrnici USB a nevyžaduje tedy žádné externí napájení.

Na obrázku vidíte jak jednoduše se USB okulár připojuje k mikroskopu. Kameru lze připojit ke všem mikroskopům osazeným okulárem WF10x – stačí jej pouze vysunout a nahradit USB okulárovou kamerou. Není potřeba povolovat žádné šroubky ani šroubovat objímky… Gumové těsnění na redukcích zabraňuje vniknutí prachu do optiky a ke snímači.

Ovladače a obslužný software je součástí balení. Najdete zde sw pro zobrazení a uložení aktuálního sledovaného obrazu včetně ukládání videosekvencí.

Technické parametry:

připojení k PC

napájení: USB 2.0

snímač: CMOS 1/2″

rozlišení: 2048px × 1536px

průměr tubusu: 23mm nebo redukce na 30 a 31mm

s redukcí kompatibilní s okulárem WF10X (v našich mikroskopech)

délka nástavce 0,5×: 77mm

rozměry těla: 55mm × 57mm × 45mm

Výrobce OEM

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu USB kamera pro okulárové mikroskopy Hi-res 3Mpix užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Paměťové karty nebo Kamery do auta, Akumulátory k videokamerám, Videokamery.

Nejlevnější USB kamera pro okulárové mikroskopy Hi-res 3Mpix akční ceny - Levné USB kamera pro okulárové mikroskopy Hi-res 3Mpix

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější USB kamera pro okulárové mikroskopy Hi-res 3Mpix stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější USB kamera pro okulárové mikroskopy Hi-res 3Mpix najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Mikroskopy - příslušenství.