Kde jsem: Katalog > Audio, foto, kamery > Mikroskopy - příslušenství >

USB kamera pro okulárové mikroskopy 1,3Mpix

USB kamera pro okulárové mikroskopy 1,3Mpix

Cena produktu USB kamera pro okulárové mikroskopy 1,3Mpix není známa.

 

Popis produktu USB kamera pro okulárové mikroskopy 1,3Mpix: Kamera určená k nahrazení okuláru mikroskopu (digital eyepiece). Vše co sledujete okem máte rázem k dispozici na monituru počítače v rozlišení 1.3 megapixelů. Kamerový nástavec je možné nasunout n... > více informací


USB kamera pro okulárové mikroskopy 1,3Mpix - popis

nahoru

Kamera určená k nahrazení okuláru mikroskopu (digital eyepiece). Vše co sledujete okem máte rázem k dispozici na monituru počítače v rozlišení 1.3 megapixelů. Kamerový nástavec je možné nasunout na kterýkoli okulárový mikroskop. Pokud má okulár vašeho mikroskopu jiný průměr než tubus kamery, použijete přiložené redukční kroužky.

Ze standardního mikroskopu tak snadno uděláte elektronický pouze výměnou okuláru.
Oproti mikroskopům vybaveným násadou pro standardní průmyslové kamery s objímkou CS má toto řešení navíc výhodu podstatně většího rozlišení (1,3MPix oproti 0,4MPix). USB interface dovoluje připojení přímo k digitální technice jako je notebook nebo PC a není nutné užívat k vizualizaci televizní obrazovku. Okulárová kamera je napájena přes sběrnici USB a nevyžaduje tedy žádné externí napájení.

Na obrázku vidíte jak jednoduše se USB okulár připojuje k mikroskopu. Kameru lze připojit ke všem mikroskopům osazeným okulárem WF10x – stačí jej pouze vysunout a nahradit USB okulárovou kamerou. Není potřeba povolovat žádné šroubky ani šroubovat objímky…

Ovladače a obslužný software je součástí balení. Najdete zde sw pro zobrazení a uložení aktuálního sledovaného obrazu včetně ukládání videosekvencí.

Technické parametry:

připojení k PC

napájení: USB

snímač: CMOS 1/3″

rozlišení: 1280px × 1024px

průměr tubusu: 23mm nebo redukce na 30mm

s redukcí kompatibilní s okulárem WF10X (v našich mikroskopech)

délka tubusu: 40mm

rozměry těla: 55mm × 44mm × 25mm

Výrobce OEM

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu USB kamera pro okulárové mikroskopy 1,3Mpix užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Paměťové karty nebo Kamery do auta, Akumulátory k videokamerám, Videokamery.

Nejlevnější USB kamera pro okulárové mikroskopy 1,3Mpix akční ceny - Levné USB kamera pro okulárové mikroskopy 1,3Mpix

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější USB kamera pro okulárové mikroskopy 1,3Mpix stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější USB kamera pro okulárové mikroskopy 1,3Mpix najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Mikroskopy - příslušenství.