Kde jsem: Katalog > Audio, foto, kamery > Mikroskopy - příslušenství >

Lupa na elektroniku a jemnou mechaniku servisní 10x zvětšení

Lupa na elektroniku a jemnou mechaniku servisní 10x zvětšení

Cena produktu Lupa na elektroniku a jemnou mechaniku servisn... není známa.

 

Popis produktu Lupa na elektroniku a jemnou mechaniku servisní 10x zvětšení: Servisní lupa na elektroniku a jemnou mechaniku s 10x zvětšením. Toto inspekční zvětšovací sklo má základnu z průhledného plastu, díky kterému zůstane zvětšovaný objekt nasvícen a zachová se tak j... > více informací


Lupa na elektroniku a jemnou mechaniku servisní 10x zvětšení - popis

nahoru

Servisní lupa na elektroniku a jemnou mechaniku s 10x zvětšením. Toto inspekční zvětšovací sklo má základnu z průhledného plastu, díky kterému zůstane zvětšovaný objekt nasvícen a zachová se tak jeho čitelnost i bez použití přídavného osvětlení.

Lupa je vhodná především při výrobě desek s plošnými spoji, ke kontrole navrtaných děr i optické revizi vodivosti PCB, ke čtení názvu integrovaných obvodů, paměťových modulů a BGA čipů, servisu drobné mechaniky - hodinářství, k opravě šperků, k ohledání skrytých mechanických vad, ke kontrole bankovek a cenin, defektoskopie, ke kontrole zanechaných stop na površích a nesčetně dalších úkonů.

Technické údaje:

faktor zvětšení: 10x

rozměry: d základen 42mm, 51mm

průměr čočky: 26,3 mm

materiál: ABS (tělo), akrylátové sklo PMMA (čočka)

hmotnost: 30g

Varování: umístění lupy pod přímé sluneční světlo může způsobit požár!

Výrobce OEM

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Lupa na elektroniku a jemnou mechaniku servisní 10x zvětšení užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Paměťové karty nebo Kamery do auta, Akumulátory k videokamerám, Videokamery.

Nejlevnější Lupa na elektroniku a jemnou mechaniku servisní 10x zvětšení akční ceny - Levné Lupa na elektroniku a jemnou mechaniku servisní 10x zvětšení

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Lupa na elektroniku a jemnou mechaniku servisní 10x zvětšení stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Lupa na elektroniku a jemnou mechaniku servisní 10x zvětšení najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Mikroskopy - příslušenství.