Kde jsem: Katalog > Audio, foto, kamery > Mikroskopy - příslušenství >

Inspekční a hodinářská lupa v obrubě s LED přísvitem

Inspekční a hodinářská lupa v obrubě s LED přísvitem

Cena produktu Inspekční a hodinářská lupa v obrubě s LED pří... není známa.

 

Popis produktu Inspekční a hodinářská lupa v obrubě s LED přísvitem: Inspekční, hodinářská a šperkařská binokulární lupa na brýlových obroučcích. Soustava dvou čoček poskytuje zvětšení 20x. LED přisvícení se zapíná na obou stranách samostatně a k napájení slouží dv... > více informací


Inspekční a hodinářská lupa v obrubě s LED přísvitem - popis

nahoru

Inspekční, hodinářská a šperkařská binokulární lupa na brýlových obroučcích. Soustava dvou čoček poskytuje zvětšení 20x. LED přisvícení se zapíná na obou stranách samostatně a k napájení slouží dvě baterie CR1620 (dvě pro jednu LED). Pravá i levá lupa se dá nezávisle odklopit na pantu tak, aby nezakrývala nevyužívané oko.

Je vhodná ke zkoumání letovaných spojů, tištěných spojů, čtení hodnot SMD součástek, opravě a výrobě šperků, hodin a hodinek, malých strojků, zkoumání tisků, fotografií...

Stejně jako jiné hodinářské lupy vyžaduje i tato specifický režim práce, neboť pro optimální zaostření musí být pozorovaný předmět vzdálen od čočky objektivu zhruba 1,2 cm.

Technické parametry:

Přisvícení: 2 x bílá LED

Zvětšení: 20x

Pracovní vzdálenost (vzdálenost povrchu předmětu od čočky objektivu): cca 1,2 cm

Hmotnost: 53g

Napájení: 2 x 2 x CR1620

Výrobce OEM

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Inspekční a hodinářská lupa v obrubě s LED přísvitem užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Paměťové karty nebo Kamery do auta, Akumulátory k videokamerám, Videokamery.

Nejlevnější Inspekční a hodinářská lupa v obrubě s LED přísvitem akční ceny - Levné Inspekční a hodinářská lupa v obrubě s LED přísvitem

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Inspekční a hodinářská lupa v obrubě s LED přísvitem stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Inspekční a hodinářská lupa v obrubě s LED přísvitem najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Mikroskopy - příslušenství.