Kde jsem: Katalog > Audio, foto, kamery > Mikroskopy - příslušenství >

Digitální USB lupa 200x

Digitální USB lupa 200x

Cena produktu Digitální USB lupa 200x není známa.

 

Popis produktu Digitální USB lupa 200x: Zvětšovací sklo s bílým LED přisvícením a výsuvnou CMOS makro kamerou s VGA rozlišením. Bez připojení k PC je možné zařízení používat jako klasické zvětšovací sklo se zvětšením 10D a zaostřovací v... > více informací


Digitální USB lupa 200x - popis

nahoru

Zvětšovací sklo s bílým LED přisvícením a výsuvnou CMOS makro kamerou s VGA rozlišením. Bez připojení k PC je možné zařízení používat jako klasické zvětšovací sklo se zvětšením 10D a zaostřovací vzdáleností 30-50 mm nad pozorovaným objektem. Plastové tělo rukojeti je velice lehké a s lupou se tak pracuje nanejvýš pohodlně.

Po připojení k USB portu pomocí přiloženého kabelu se rozsvítí 5 bílých LED a osvětlí prostor pod čočkou.
Pokud palcem přesunete jezdec směrem k čočce, dojde k vysunutí ramena s digitální VGA makro kamerou - srdcem USB mikroskopu. Na monitoru PC můžete sledovat barevný obraz předmětů pod lupou a to ve zvětšení přibližně 200x (údaj je vztažný k uhlopříčce monitoru, přesná hodnota nedeterminovatelná, údaj vychází ze standardně používaných uhlopříček…). Pokud předmět vyžaduje podrobnější a delší zkoumání, nemusíte lupu držet v ruce - můžete ji na sledovaný subjekt položit a potřebné doostření provést točením kolečka na levé straně rukojeti. Vhodné pro numizmatiky, filatelisty, entomology, servisní pracoviště nebo studijní účely…

Na CD, které je součástí dodávky ručního mikroskopu naleznete potřebné softwarové vybavení pro sledování obrazu na PC včetně programů pro ukládání statických sníků nebo pořizování videosekvencí. Rozlišení snímků činí 640x480 jak pro statický obraz, tak pro videosoubory. Pohyblivé sekvence mají v plné rozlišení maximální framerate 16 snímků za sekundu.

Technické parametry:

Přenosný ruční digi USB mikroskop - zvětšovací sklo s osvětlením

snímač: CMOS 640x480 (VGA)

video frame rate: 640x480/16 snímků za sekundu

zaostření: manuální 30-50 mm rovinou předmětu

připojení k PC: USB 2.0

vyvážení bílé: automatické

průměr čočky: 47 mm

zvětšení lupy (bez PC): 10D

zvětšení USB mikroskopu: cca 200x

přisvětlení: 5xbílá LED

rozměry: 200 x 90 x 45 mm

hmotnost: 94g

Výrobce OEM

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Digitální USB lupa 200x užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Paměťové karty nebo Kamery do auta, Akumulátory k videokamerám, Videokamery.

Nejlevnější Digitální USB lupa 200x akční ceny - Levné Digitální USB lupa 200x

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Digitální USB lupa 200x stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Digitální USB lupa 200x najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Mikroskopy - příslušenství.