Kde jsem: Katalog > Audio, foto, kamery > Mikroskopy - příslušenství >

Čelová lupa s volitelným zvětšením

Čelová lupa s volitelným zvětšením

Cena produktu Čelová lupa s volitelným zvětšením není známa.

 

Popis produktu Čelová lupa s volitelným zvětšením: Levnější varianta lupy „volné ruce“ se solidními parametry optických prvků a dobrým poměrem výkon/cena. Produkt je prakticky kopií značkové čelovky PEAK HEAD LUPE II osazený přijatelně kvalitní op... > více informací


Čelová lupa s volitelným zvětšením - popis

nahoru

Levnější varianta lupy „volné ruce“ se solidními parametry optických prvků a dobrým poměrem výkon/cena. Produkt je prakticky kopií značkové čelovky PEAK HEAD LUPE II osazený přijatelně kvalitní optikou. Kombinace jednotlivých čoček však u tohoto produktu poskytuje drobně rozdílná (nevýznamně menší) zvětšení, a to: 1,8x 2,3x 3,7x 4,8x.

Čelová lupa s nastavitelným zvětšením a odklopitelným hledím. Díky širokému pásku jehož obvod se dá nastavit pomocí suchého zipu vám bude perfektně sedět na hlavě. Jelikož má celý aparát velmi nízkou hmotnost (cca 110g), nepůsobí jeho nošení žádnou zátěž a bude vám naopak připadat zcela přirozené. V momentě kdy nepotřebujete sledovat objekty přes zvětšovací skla, stačí zcela lehce zvednout hledí s čočkami. Spodní část zorného pole máte navíc stále volnou a vidíte tak na celý svůj pracovní stůl i v pozici sklopených čoček. Obě dvě ruce máte při práci volné a oči můžou pozorovat to, co právě potřebujete.

Nastavení zvětšení se provádí sklopením až dvou přídavných čoček a tím jejich zařazením do optické soustavy. Při odklopení přední kruhové čočky i zadní dvojice skel tvoří základní zvětšení 1,8x. Kombinací zvětšovacích skel dosáhnete zvětšení 2,3x, 3,7x a 4,8x na pravé oko resp. 1,8x a 2,3x pro levé oko.

Technické parametry:

čelová lupa s třemi sadami zvětšovacích skel

Zvětšení: 1,8x, 2,3x, 3,7x, 4,8x

Hmotnost: 110g

Rozměry: 190 x 70 x 258 mm

Výrobce OEM

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Čelová lupa s volitelným zvětšením užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Paměťové karty nebo Kamery do auta, Akumulátory k videokamerám, Videokamery.

Nejlevnější Čelová lupa s volitelným zvětšením akční ceny - Levné Čelová lupa s volitelným zvětšením

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Čelová lupa s volitelným zvětšením stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Čelová lupa s volitelným zvětšením najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Mikroskopy - příslušenství.