Kde jsem: Katalog > Audio, foto, kamery > Mikroskopy - příslušenství >

Čelová lupa s osvětlením a výměnnými čočkami

Čelová lupa s osvětlením a výměnnými čočkami

Cena produktu Čelová lupa s osvětlením a výměnnými čočkami není známa.

 

Popis produktu Čelová lupa s osvětlením a výměnnými čočkami: Čelenková lupa se světlem a sadou čtyř výměnných čoček. Podle potřeby volíte ohniskovou vzdálenost zvětšovacích skel jednoduše zasazením čočky do úchytů. Jednotlivá zvětšovací skla mohou být osaze... > více informací


Čelová lupa s osvětlením a výměnnými čočkami - popis

nahoru

Čelenková lupa se světlem a sadou čtyř výměnných čoček. Podle potřeby volíte ohniskovou vzdálenost zvětšovacích skel jednoduše zasazením čočky do úchytů. Jednotlivá zvětšovací skla mohou být osazena po dvou jedno za druhé a jejich optická mohutnost (dioptrie) se budou sčítat. Čočky jsou uchyceny na otočné ose a je možné je odklopit směrem vzhůru. V případě nasazení dvou skel bude po vyklopení přední čočky tato vyřazena z optické soustavy, což vám umožňuje rychle volit mezi dvěma zvětšeními.
Mechanická konstrukce lupy na čelo umožňuje kdykoli odklopit celé hledí i s osvětlením. V momentě kdy nepotřebujete sledovat objekty přes zvětšovací skla, stačí zcela lehce zvednout hledí s čočkami. Spodní část zorného pole máte navíc stále volnou a vidíte tak na celý svůj pracovní stůl i v pozici sklopených čoček. Obě dvě ruce máte při práci volné a oči můžou pozorovat to, co právě potřebujete. Díky širokému pásku jehož obvod se dá nastavit pomocí suchého zipu vám bude perfektně sedět na hlavě. Jelikož má celý aparát velmi nízkou hmotnost (cca 120g i s dvěma bateriemi pro LED svítilnu), nepůsobí jeho nošení žádnou zátěž a bude vám naopak připadat zcela přirozené. LED reflektor na kšiltu lupy je výkyvný horizontálně i vertikálně. Nepoužívaná zvětšovací skla jsou proti poškrábání a prachu chráněna v plastovém boxu.

Technické parametry:

zvětšení jednotlivých skel: 1,2x, 1,8x, 2,5x, 3,5x

hmotnost čelenky (dle osazení skly): cca 120g

osvětlení: 2 x bílá LED

napájení: 2 x baterie AAA

Výrobce OEM

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Čelová lupa s osvětlením a výměnnými čočkami užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Paměťové karty nebo Kamery do auta, Akumulátory k videokamerám, Videokamery.

Nejlevnější Čelová lupa s osvětlením a výměnnými čočkami akční ceny - Levné Čelová lupa s osvětlením a výměnnými čočkami

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Čelová lupa s osvětlením a výměnnými čočkami stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Čelová lupa s osvětlením a výměnnými čočkami najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Mikroskopy - příslušenství.